Vytáhněte děti od počítačů a mobilů

Tráví Vaše děti většinu času u počítyče, herní konzole nebo mobilu? Změňte to! Pomůžeme Vám trávit čas společně a věřte, že se dozvíte mnoho užitečných informací. Přimět své děti, aby se zapojily do konverzace, může být něco jako vrtání studny. Víte, že jsou v nich slova, ale dostat z nich tato slova, abyste pochopili, jaké myšlenky a pocity jsou v nich, dá trochu práce.

Používání konverzačních her vede k tomu, aby s vámi vaše děti mluvily a také poskytuje cenný náhled do srdce vašeho dítěte. Pokud budete dobrý posluchač! A věřte, že neexistuje žádný jiný člověk, se kterým je důležitější diskutovat než s vaším dítětem.

Víte například jakým superhrdinou je ve svých snech? Nebo jakého by chtěl mít Pokémona? Nebo tam třeba najdete co zlomilo srdce dnes ve škole Vašemu dítěti.

Máte možnost se dozvědět o svém dítěti třeba to, co by Vám samo neřeklo. A nezapomeňte na zlaté pravidlo! Co se stane ve hře, zůstane ve hře! Nikdy byste to, co jste se dozvěděli neměli použít zpět proti svému dítěti nebo ho za to následně trestat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *